Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy Twej gościł tak samo często, jak w tym dniu.

 

W dniu Twojego święta, chciałem Ci powiedzieć, że jesteś dla mnie najdroższa pod niebem!

 

W dniu Twojego święta, Twój chłopak o Tobie pamięta. I serdeczne składam życzenia, szczęścia, zdrowia i zadowolenia!

 

Aby wszystkie fajne dni W żółwim tempie upływały By co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały By nigdy nie było porannej pobudki I wiał wiatr co rozwiewa smutki.

 

By się spełniły Twoje życzenia By się ziściły Twoje marzenia By uśmiech często gościł na Twej twarzy Byś zdobyła w życiu, szczyt swoich marzeń Wszystko co chciałabyś By się zdarzyło Wszystko czego pragniesz By Twoim było…

 

Choćby była zimna zima, choćby lato męczyło upałem, pozostań taka jak zawsze byłaś, taka jaką Ciebie kiedyś poznałem. Życzę Ci wszystkiego najpiękniejszego!

 

Dziś powinnaś być królową, wypoczywaj cały dzień. Komplementów słuchaj dużo, wszystko na skinienie miej. Nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz to chce mieć dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest Twój dzień.

 

Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń!

 

Jesteś Boska, jesteś Cudowna, Jesteś Wspaniała – istoto Doskonała! Jesteś moim spełnionym marzeniem. Jesteś… dlatego – lubię, szaleje, kocham, cenie… !

 

Najserdeczniejsze przyjmij życzenia, zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy- sukcesu. Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Ci wytrwale.

 

Wspaniała, niepowtarzalna Kobieto! Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życia i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet.

 

Z okazji tego szczególnego dnia chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego. Życz? Ci spełnienia wszystkich marze?, zarówno tych malutkich jak i tych troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu.

 

Kobiety, kobiety….któż je zrozumie? Na pewno pojmie tylko ten co kochać je umie. Wiec Tobie kochana moja kobieto życzę: szczęścia i radości, mało smutku, dużo miłości dla całego świata.

 

Marzec wyjął grosik srebrny teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł kupić bukiet na święto kobiet.

 

Z okazji tego szczególnego dnia chciałbym życzyć Tobie wszystkiego najlepszego. Życz? spełnienia wszystkich marzeń, zarówno tych malutkich, jak i tych troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu..