Kiedy się urodziłam płakałaś z radości, Nikt nie dał mi tyle bezinteresownej miłości. Troszczysz się o mnie i zamartwiasz codziennie, Gdy coś mi się uda, uśmiechasz się promiennie. W dniu Twojego święta chcę Ci powiedzieć co czuję, Bo stanowczo za rzadko to pokazuję. Bardzo doceniam wszystkie chwile wspólne, Bo w moim sercu zajmujesz miejsce szczególne. Dla Osób Które Kochają Swoją Mamę

 

I choć czasem się sprzeczamy to i nadal się kochamy. Więc ja wielkie szczęście mam, że właśnie taką mamę mam!

 

W każdym dniu mamo moja niech się śmieje buzia Twoja. Niech Ci znikną troski i złości żyj mi w zdrowiu i miłości. Do nóg Twoich teraz padam i wierszyki dziś układam.

 

Jakie to szczęście, że mam Ciebie Mamo, że uśmiech wita mnie Twój co rano, że tyle zadbać, ty­le przypomnieć i czułej troski masz co dzień o mnie.

 

Kochana Mamo, w Twoje Święto życzymy Ci wiele radości, zdrowia, pogody ducha i cierpliwości do nas… Dobrze, że jesteś!

 

Przyjmij Droga Mamo od córki twej kwiatki. Niech świat będzie piękny, nie tylko w Dzień Matki.

 

Niech ten radosny dzień, Twe troski odsunie w cień. Niech się śmie­je do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat! Niech o każdej po­rze i wszędzie, uśmiech na Twej twa­rzy będzie.

 

Znam jedną kobietę o sercu gołębia, jej oczy to czysta głębia, przy niej goi się każda rana, taka jest właśnie mama kochana. Za to, że jesteś przy mym boku, za to, że wskazujesz mi drogę w mroku, za to, że dni moje tęczą malujesz. Dziś mamo z głębi serca Ci dziękuję.

 

Z okazji Twojego dnia Mamo, za wczoraj i dziś, zawsze tak samo. Każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życze­niem zdrowia, sił i codziennej rado­ści wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie trudy i starania składam Ci dzisiaj podzię­kowania.

 

Kochana Mamo, zacznę zwy­czajnie – że z Tobą w domu zawsze jest fajnie, w pogodę, słotę, w smut­ku, radości wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko dzię­kuję i mocno całuję.

 

Kochana Mamo dziękuję Ci za życie, które nam dałaś, za to, że nas wychowałaś. Bądź zawsze uśmiech­nięta, a Twojego spokoju niech strzeże Panna Święta.

 

Tak trudno mi wyrazić to co w ser­cu czuję, więc powiem jedno słowo ko­chana Mamo: DZIĘKUJĘ.

 

Nie znaj, co to jest zmartwienie Wśród domowej życia ciszy. Niech Ci zdrowie, powodzenie Zawsze, zawsze towarzyszy. Oto syn Twój modły wznosi I gorąco Boga prosi.

 

Matuniu droga, z blaskiem słoneczka Śpieszy do Ciebie Twoja córeczka. Toż to przecie Twe imieniny, Dzień upragniony, w roku jedyny. Więc, Mamo droga, proste me słowa: Życzę, byś zawsze była nam zdrowa, By ci się wszystko wiodło na świecie, By Ci pociechą było twe dziecię.

 

Niech Ci serce Twoje powie, Zapytaj go tylko, Jak masz Mamę kochać Każdą życia chwilkę. Prawda, prawda, skowroneczku, Mądre twoje słowa, Zapytałem serca swego, I już rzecz gotowa. Wielu słów tu nie potrzeba, Kilka starczy przecie: Kocham Ciebie, Mamo moja, Nad wszystko na świecie. I obejmę ją za nogi, Przygarnę się do niej I przytulę swoje usta Do jej drogiej dłoni. A gdy serca mego bicie Usłyszy Mateczka, To wnet pozna, że nad życie Kocha ją córeczka.