width=285

Wyrazy współczucia i kondolencje z powodu śmierci …

 

Wyrazy współczucia dla…

 

Koledze … najgłębsze wyrazy współczucia z powodu śmierci …

 

Wyrazy współczucia bliskim ofiar tragedii w …

 

PSALM 23 Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.

 

Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, a wspomnień nikt nam nie odbierze. Zawsze będą z nami.

 

Szanowi i Drodzy Państwo! Wobec ciosu, który spadł na Państwa Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa pociechy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia.

 

Z przykrością dowiedziałem się o śmierci Pańskiego ….. . Był on nie tylko najbliższą Panu osobą, lecz również bardzo lubianym w naszym gronie kolegą. Nie możemy wprost uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali. Proszę przyjąć szczere kondolencje.

 

W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki. Józef Tischner

 

My nie umrzemy nigdy (…) Umiera tylko czas. Przeklęty czas (…) Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr. Erich Maria Remarque

 

Śmierć to stacja, na której przesiadamy się do następnego pociągu. Zmienia się wygląd wagonu, ale podróż trwa nadal. Kazimierz Matan

 

Śmierć nie jest kresem naszego istnienia. Żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia. Albert Einstein

 

Daj, Panie, jego duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał, opłakuje.

 

Wszystko na tej drodze było przecież wspólne nasza przyjaźń i wspomnienia. Żegnamy z wielkim żalem naszego drogiego Przyjaciela … i ślemy słowa współczucia dla całej Jego Rodziny. Pozostaniesz w naszych myślach i sercach.