Kiedy chorujesz, pamiętaj o tym nawet jak zdrowie będzie daleko!
Gdy coś płynie pod prąd, kiedyś zmieni swój kierunek i popłynie z rzeką.

 

Hej misiaczku mój pluszowy
daj znać czy już jesteś zdrowy
czy ci humor dopisuje
i gardełko nie szwankuje.

 

Szybkiego powrotu do zdrowia życzą Ci Zosia, Kasia i Joasia, abyś więcej nie skakał tylko w nóżkę się drapał

 

Przesyłam serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia…

 

Przyjmij od Nas życzenia zdrowia, niech nigdy nie opuszcza Ciebie pogoda ducha i życzliwość jaką potrafisz obdarzać otaczających Ciebie ludzi. Tradycyjne 100 lat!

 

Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz.. Lecz jak już zdrowie powróci Tobie, każdy się dowie, o tym sposobie.

 

Słuchy mnie doszły, że jesteś chory. Ach pozbądź się tej zmory! Do łóżka się kładź, i babci się radź. Domowa mikstura, to wcale nie bzdura. Mleko gorące, czosnek i miód, to gwarantowany cud!

 

Moje małe chorowite. Ciągle cierpi, ciągle chlipie. Lecz zje lekarstw parę kilo, wszystkie złe choróbska miną.

 

Grypa dopadła Cię? Nie martw się, to ma swe zalety… Całymi dniami czytaj gazety, oglądaj talk-showy i telenowele, nauczysz się i pośmiejesz wiele. Jedz dużo i niech wszystko robią za Ciebie, przecież musisz oszczędzać siebie! Na nogi staniesz szybciutko, do pracy wrócisz raniutko.

 

Przykro mi, że nóżkę złamałeś. Chyba za dużo skakałeś? Poruszać się ciężko na jednej nodze, szczególnie po śliskiej podłodze. Uważaj teraz na swoje kroki, nogami nie machaj na boki. Z wizytą wpadnę za kilka dni i humor poprawię Ci.